Opinie o Nas

Pobierz aplikację apteki, loguj się i sprawdzaj status zamówienia!

Pobierz aplikację na telefon
Zawartość koszyka
  • Nie dodano żadnych produktów do koszyka.
Wartość zamówienia: 0,00

Stawy, mięśnie i kości / Bóle mięśni

Voltaren Acti Forte, diklofenak potasu 25 mg, tabletki powlekane Wskazania do stosowania: Ból mięśni, bóle reumatyczne, ból głowy, ból zęba, ostry bó...
Opakowanie: 1kg, proszek krystaliczny. Stosowanie: Do użytku zewnętrznego, w postaci roztworu wodnego do kąpieli i inhalacji Wskazania: KĄPIELE -...
Opakowanie: 1kg, proszek do sporządzania roztworu (natrii chloratum + natrii bromidum + natrium iodidum) Wskazania: Przewlekłe schorzenia: - stawów,...
Magne B6 Skurcz, Skład : cytrynian magnezu i witamina B6, potas i witamina D, witamina B1, Witamina E Dawkowanie : Dorośli i młodzież powyżej 14 la...
MAGNE B6 MAX to suplement diety, który dostarcza organizmowi witaminę B6 i magnez. Dzięki temu wspomaga funkcjonowanie systemu nerwowego i pobudza org...
Amol to kompozycja 6 leczniczych ziół oraz mentolu. Istnieje już od ponad 100 lat, ale bardzo szybko zdobył popularność która nie ustaje po dziś dzień...
Tradycyjnie w różnego rodzaju niewielkich stanach pourazowych, jako środek ułatwiający i przyspieszający resorpcję małych wylewów podskórnych (siniakó...
Skład: Magnesium hydroasparaginicum 0,30g (co odpowiada 25mg Mg). Wskazania: niedobory magnezu, nadpobudliwość nerwowo-mięśniowa, skurcze mięsni. Pr...
Aspargin® Skutecznie leczy niedobory magnezu i potasu Aspargin® to lek, który już od ponad 40 lat jest stosowany w uzupełnianiu i leczeniu niedoborów...
Produkt dostarcza naturalnej glutaminy (L-) w postaci wolnej. Oznacza to, że występuje bez wiązań peptydowych. Dlatego jest lekkostrawny. Gdyż wchłan...
Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować. Jako że, jest aminokwasem eg...
Magnez Chelat Dawkowanie: 4 tabletek dziennie Opakowanie: 100 tabletek Zapewnia kurację: 25 dni Preparat zawiera magnez w postaci 100% chelatu amin...
Magnez z Witaminą B6 Preparat jest źródłem magnezu w postaci tlenku magnezu. Zawiera również adekwatną ilość witaminy B6, której obecność jest koniec...
Balsam rozgrzewający stosowany na bóle reumatyczne, stłuczenia, zwichnięcia. Zawiera olej z tłuszczu sadła świstaka alpejskiego, oleje roślinne oraz...
Skład: 1 gram maści zawiera: 150 mg salicylanu metylu + 100 mg mentolu. Działanie: Bengay! Maść Przeciwbólowa przeznaczona jest dla dorosłych i dziec...
Cignon, 30 kapsułek Cignon_pl.jpg Suplement diety Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. Skład (1 tabletka): Mukopolisacharydy 220 ...
Acidum acetylosalicylicum + Ethylsalicylamidum + Coffeinum 300 mg + 100 mg + 50 mg, tabletki Lek dostępny w opakowaniach po 6, 10, 30 i 50 tabletek. W...
Produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas. Składniki Chlorek potasu, żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna E460(...
Produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas. Składniki Chlorek potasu, żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna E460(...
Doppelherz aktiv Na skurcze Wysoka dawka magnezu i potasu Suplement diety Najwyższa łączna dawka magnezu i potasu (300 mg + 300 mg)1. Prawidł...
NAKLOFEN Top 60g, żel Skład: 1 g żelu zawiera 11,6 mg diklofenaku dietyloamoniowego, co odpowiada 10 mg diklofenaku sodowego (Diclofenacum natricum) ...
Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mec...
NeoMag Skurcz zapobiega skurczom i reguluje pracę mięśni. Dzięki działaniu substancji aktywnych organizm jest chroniony a Ty masz 100% komfort w sytua...
Zimno-ciepły okład wielokrotnego użytku. Naturaly sposób na walkę z bólem. Bezpieczny, nietoksyczny żel. Zawiera delikatną opaskę z rzepem, umożliwi...
Zimno-ciepły okład wielokrotnego użytku. Naturaly sposób na walkę z bólem. Bezpieczny, nietoksyczny żel. Ze względu na niewielki rozmiar polecany je...
awkowanie Lek Nurofen w postaci żelu należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Lek Nurofen w postaci żelu przeznaczony jest wyłącznie d...
Wskazania: Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towa...
Skład Traumon Żel Sybystancja czynna: w 1 gramie żelu Traumon zawiera się 100 miligramów etofenamatu. Wskazania dla stosowania żelu to: Stłuczenia sp...
Lavandula Angustifolia Oil Olejek zarejestrowany jest jako kosmetyk i może być stosowany wyłącznie zewnętrznie. Charakteryzuje się przyjemnym, nie...
Działanie:Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mech...
Olfen Patch stosowany jest miejscowo dla łagodzenia bólu spowodowanego poważnym nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniem w obrębie rąk i nog...
DLA PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION® (diglicynian magnezu) ...
Zdrovit skurcz Suplement diety 50 tabletek powlekanych Preparat magnezowy o specjalnie skomponowanym składzie. Magnez przyczynia się do zmniejsze...
Voltaren Express Forte przeznaczony jest to stosowania w przypadku pojawienia się bólu mięśni, bólów reumatycznych, bólu pleców, bólu głowy, zębów, bó...